Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin

  • Home O destinaci máte jasno

O destinaci máte jasno

 http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/Pokud máte se svými dětmi vyrazit na nějakou dovolenou, tak pak jedině po České republice do chat a chalup k pronajmutí.
Vaše děti jsou totiž ještě poměrně malé, a tak vás představa, že s nimi cestujete někam za hranice, vůbec neláká.

Všichni rodiče, kteří mají doma malé dítě totiž moc dobře vědí, jak je takový převoz dětí na delší vzdálenosti náročný. Tím spíše, když jedete hromadnou dopravou a nikoli vlastním autem. To pak po vás všichni házejí nasupené pohledy a vy byste se s manželkou nejraději zakopali pod zem.
Takže když už máte někam jet, tak nejlépe nedaleko. Vždyť dětem na místě pobytu ani nijak nesejde. Zajímá je spíše to, zda tam bude voda ke koupání a dostatek prostoru pro jejich nevázanou hru, aby mohly skotačit na louce či v lese a nikdo je neokřikoval, že mu ničí trávník či květiny.

Ohodnoťte příspěvek